Společenství mládeže

Sbor

Chrámový sbor v naší farnosti čítá okolo dvaceti členů, kteří vystupují při bohoslužbách o církevních slavnostech. Členové sboru jsou studenti i pracující. Zkoušky sboru se konají každý čtvrtek od 17.00 na faře. Připojit se může každý, kdo rád zpívá.

Schola

Schola je společenství mladých děvčat a kluků, kteří svým zpěvem doprovázejí nedělní bohoslužby. Příležitostně zpívají při svatbách a jiných akcích. Schola má již dlouholetou tradici.
Obsazení scholy se stále obnovuje. Do svého středu přivítají všechny (i kluky:), kteří rádi zpívají a chtěli by hudbou předávat radost a světlo evangelia.

Zkoušky scholy se konají každý sudý týden v sobotu v 17:00 na faře. Případní zájemci kontaktuje scholu na scholaDL@seznam.cz

Římskokatolická farnost
K Výšině 130
735 53 Dolní Lutyně